A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kryspin - Dokładnie :)))))
Paliwo dla Ukrainy wszystko dla Ukrainy ale po co
Ktoś wie gdzie jest jeszcze benzyna chociaż 20 litrów kupię
Dziś tankują, żeby jutro jechać po konserwy, makaron, ryż i papier. ..
Mam po 9,00zl zapraszam
wygoogluj sobie
Elbląg to jednak komusze miasto. .. .masakra jakaś
Tu nie chodzi o paliwo. .To jest początek paniki przed Azja. Wyobrażam sobie panikę na dużą skalę gdzie tlim liudzi biegnie do wyjścia ewakuacyjnego i się depcze nawzajem. ..
kierowcy nie panikujcie hahaha?
a może tak grucha zorganiuzje konkurs i rozda tysiąc litrów benzyny zamiast 2 pączki.
Nasz naród normalny nie jest tak samo z pierwszą pandemią nie było papieru toaletowego ręczników papierowych prawie nic wszystko powykupowane ze sklepów