89
24.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Kryspin - Dokładnie :)))))
(2022.02.24)
Paliwo dla Ukrainy wszystko dla Ukrainy ale po co
(2022.02.24)

info

9  
  6
Ktoś wie gdzie jest jeszcze benzyna chociaż 20 litrów kupię
(2022.02.24)
Dziś tankują, żeby jutro jechać po konserwy, makaron, ryż i papier. ..
qpa (2022.02.24)

info

16  
  3
Mam po 9,00zl zapraszam
(2022.02.24)

info

6  
  4
wygoogluj sobie
nwo (2022.02.24)
Elbląg to jednak komusze miasto. .. .masakra jakaś
nwo (2022.02.24)

info

9  
  5
Tu nie chodzi o paliwo. .To jest początek paniki przed Azja. Wyobrażam sobie panikę na dużą skalę gdzie tlim liudzi biegnie do wyjścia ewakuacyjnego i się depcze nawzajem. ..
Szpajcher (2022.02.25)

info

10  
  1
kierowcy nie panikujcie hahaha? a może tak grucha zorganiuzje konkurs i rozda tysiąc litrów benzyny zamiast 2 pączki.
zenobiusz (2022.02.25)

info

5  
  4
Nasz naród normalny nie jest tak samo z pierwszą pandemią nie było papieru toaletowego ręczników papierowych prawie nic wszystko powykupowane ze sklepów
(2022.02.25)