89
24.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
rusku jeden wooon na wschód
(2022.02.24)
A rząd się cieszy, duże pieniążki wpadają za darmo. ..
(2022.02.24)
W Mamonowie opór
(2022.02.24)
Ropy nie zabraknie, ale ile będzie kosztowała?? Ale też uważam, że nie ma co panikować. I jakim cudem, początek agresji na Ukrainę wpłynął na cenę ropy którą stacje miały już w swych zbiornikach?? Bo podnosić cenę, to bardzo szybko reagują stacje benzynowe na sytuację, ale by już opuścić to ta reakcja nie jest taka szybka.
okoniowaty (2022.02.24)
@okoniowaty - To jest właśnie monopol
(2022.02.24)
POwskie Barany !!!
(2022.02.24)

info

20  
  17
Dlaczego blokujecie komentarze czytelników. Nie bójcie się ich pokazywać. Może byłoby zamknąć portel, wówczas nie będzie żadnych komentarzy.
(2022.02.24)

info

16  
  2
nie tankujem bo wiem, że rzont jako madce 6 dzieci wyruwna koszty paliwa i moim golfem Bende jeździła dalij na dyskoteki do Wysokiej
madka polka z kwitem od ksiend (2022.02.24)

info

14  
  6
@G.F. - Czyli które?
Qwer (2022.02.24)
myślisz pisowiec, mówisz: złodziej, patologia, szmalcownik, antyeuropejczyk, bezmózg. ..
(2022.02.24)

info

20  
  16