A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
rusku jeden wooon na wschód
A rząd się cieszy, duże pieniążki wpadają za darmo. ..
W Mamonowie opór
Ropy nie zabraknie, ale ile będzie kosztowała?? Ale też uważam, że nie ma co panikować. I jakim cudem, początek agresji na Ukrainę wpłynął na cenę ropy którą stacje miały już w swych zbiornikach?? Bo podnosić cenę, to bardzo szybko reagują stacje benzynowe na sytuację, ale by już opuścić to ta reakcja nie jest taka szybka.
@okoniowaty - To jest właśnie monopol
POwskie Barany !!!
Dlaczego blokujecie komentarze czytelników. Nie bójcie się ich pokazywać. Może byłoby zamknąć portel, wówczas nie będzie żadnych komentarzy.
nie tankujem bo wiem, że rzont jako madce 6 dzieci wyruwna koszty paliwa i moim golfem Bende jeździła dalij na dyskoteki do Wysokiej
@G.F. - Czyli które?
myślisz pisowiec, mówisz: złodziej, patologia, szmalcownik, antyeuropejczyk, bezmózg. ..