A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Super Extra GENIUSZE i co z tym paliwem jak ono po 4-6 miesiącach traci swoje właściwości i zarówno można bak zalać kranówką !!!!
Ceny ropy od lat oscylują na poziomie ok 100 dolarów za baryłkę. Cenę kształtuje rząd spekulanci i panikarze którzy szturmem ruszyli na stację. A jak się okazało był to woda na młyn dla stacji gdzie ceny rosły z minuty na minutę. Pamiętajmy że lada moment skończy się tarcza anty inflacyjna i do ceny paliwa zostanie doliczony VAT. Śmiało można powiedzieć że cena paliwa sięgnie powyżej 7 zł czego oczywiście wina będzie sytuacja na Ukrainie a nie PIS.
To Ci sami co dwa lata temu papier toaletowy wykupili
Tankujcie, podbijajcie cenę paliwa za chwilę wszystko będzie jeszcze więcej kosztować. Budownictwo stanie pierwsze i tak po sznureczku wszyscy będziemy biedować przez długi czas. ..
i kierunek wschód!!! Tam musi być jakaś cywilizacja!!!
O godzinie 21 na Shelu benzyna 95 po 6.50
oszust i cwaniaczek, bo na cwaniaka to za dużo dobrego slowa
Co na to lokalna piąta kolumna jurek motorówka i jego poplecznictwo? Czy Władimir przyjmie ich do siebie za sianie fermentu w polsce?
ciekaw jestem czy złapiesz za broń ? jeśli potrafisz POpaprańcu jak przyjdzie zagrożenie
I będzie, jak z masowym gromadzeniem jedzenia z biedronki. .. .do dziś jedzą te zapasy. ..