UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ropy nie zabraknie, ale ile będzie kosztowała?? Ale też uważam, że nie ma co panikować. I jakim cudem, początek agresji na Ukrainę wpłynął na cenę ropy którą stacje miały już w swych zbiornikach?? Bo podnosić cenę, to bardzo szybko reagują stacje benzynowe na sytuację, ale by już opuścić to ta reakcja nie jest taka szybka.

okoniowaty