UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ropy nie zabraknie, ale ile będzie kosztowała?? Ale też uważam, że nie ma co panikować. I jakim cudem, początek agresji na Ukrainę wpłynął na cenę ropy którą stacje miały już w swych zbiornikach?? Bo podnosić cenę, to bardzo szybko reagują stacje benzynowe na sytuację, ale by już opuścić to ta reakcja nie jest taka szybka.
okoniowaty