UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nareszcie może będzie tam jakiś porządek ! Miasto powinno też wyburzyć te rozwalające się "garaże"i byłoby miejsce na jeszcze jeden blok mieszkalny, albo plac zabaw.

GochaK

Anuluj