UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nareszcie może będzie tam jakiś porządek ! Miasto powinno też wyburzyć te rozwalające się "garaże"i byłoby miejsce na jeszcze jeden blok mieszkalny, albo plac zabaw.
GochaK
Nareszcie może będzie tam jakiś porządek ! Miasto powinno też wyburzyć te rozwalające się "garaże"i byłoby miejsce na jeszcze jeden blok mieszkalny, albo plac zabaw.
GochaK