A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@prawnik_z_kawką - ktoremu?
@hę - Dla Ciebie to wciąż wymagania, dla osoby chorej trucizna. Tak na to spójrz.
@antyStarzec - A wiesz, że jesteś coraz bliżej starości? Nie uciekniesz, nie schowasz się przed nią. ..
A dlaczego nie od 70 plus, tylko od 75 w górę? Przecież 70 latkowie to też już seniorzy. .. tak samo z taksówką, s poprzedniej edycji woził właśnie chyba nawet od 65+, a teraz ma od 75+. .. jak zwykle tylko dla wybranych, inni seniorzy mogą płacić za taksówki po 20 zł, w końcu są tak niezamożni, że te 2 dychy w jedną stronę ich nie zbawi. ..
@hę - I masło tylko 82% tluszczu
@antyStarzec - A niektórzy seniorzy do tej pory harują na Wasze 500,300+ i inne darmochy od Państwa. I to jest ok!!!!!. ?
@Cz - Jestem emerytką i nie mam pancernych paznokci. To co piszesz, jest bezczelne.
Pewnie szukają kogoś na wolontariat
@Kiełbasa - Pewnie wolontariat
Fajnie, że coś takiego działa, naprawdę. Pomagajmy sobie w tych niespokojnych czasach, ale i poza nimi. Niektórzy wypominają tu 500+ i braku pomocy dla młodych. Wg mnie dramatem jest to, że państwo nie kontroluje tego, co się dzieje na rynku nieruchomości. Młodzi ludzie muszą mieszkać z rodzicami, bo ceny są mega napompowane przez majętnych spekulantów - raz w miesiącu wyciągam ze skrzynki karteczki "kupię mieszkanie w tym bloku za gotówkę". Wynajem jest z kolei bardzo drogi. Własny kąt i bezpieczeństwo to nie są wygórowane oczekiwania.