UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego nie od 70 plus, tylko od 75 w górę? Przecież 70 latkowie to też już seniorzy. .. tak samo z taksówką, s poprzedniej edycji woził właśnie chyba nawet od 65+, a teraz ma od 75+. .. jak zwykle tylko dla wybranych, inni seniorzy mogą płacić za taksówki po 20 zł, w końcu są tak niezamożni, że te 2 dychy w jedną stronę ich nie zbawi. ..

balbinka

Anuluj