UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@antyStarzec - A niektórzy seniorzy do tej pory harują na Wasze 500,300+ i inne darmochy od Państwa. I to jest ok!!!!!. ?
Seniorka
@antyStarzec - A niektórzy seniorzy do tej pory harują na Wasze 500,300+ i inne darmochy od Państwa. I to jest ok!!!!!. ?
Seniorka