UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@antyStarzec - A niektórzy seniorzy do tej pory harują na Wasze 500,300+ i inne darmochy od Państwa. I to jest ok!!!!!. ?

Seniorka

Anuluj