UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fajnie, że coś takiego działa, naprawdę. Pomagajmy sobie w tych niespokojnych czasach, ale i poza nimi. Niektórzy wypominają tu 500+ i braku pomocy dla młodych. Wg mnie dramatem jest to, że państwo nie kontroluje tego, co się dzieje na rynku nieruchomości. Młodzi ludzie muszą mieszkać z rodzicami, bo ceny są mega napompowane przez majętnych spekulantów - raz w miesiącu wyciągam ze skrzynki karteczki "kupię mieszkanie w tym bloku za gotówkę". Wynajem jest z kolei bardzo drogi. Własny kąt i bezpieczeństwo to nie są wygórowane oczekiwania.
Średnio młoda