UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli ta farma ma powstać na terenie zalesionym - to niech ten śmieszny Elbląg spier. .. la po prostu z tymi władzami i Radą Bezradną. .. kurka - bierzcie przykład m. in. z Niemców i innych nacji (bo zaczęli z PV-farmami XX lat temu)- tam ELEKTROWNIE SŁONECZNE buduje się na WĘZŁACH AUTOSTRADOWYCH, NASYPACH AUTOSTRADOWYCH, TERENACH POST-INDUSTRIALNYCH - nasypy wzdłuż S7,węzłów (i tak to tereny już spalone rolniczo i taka "ziemia niczyja GDDKIA). .. pomysłów na rozmieszczenie konkretnej mocy PV jest dosyć, wystarczy mieć tylko nieco otwarty umysł (choć trochę, prośba taka; ). .. no chyba, że tu chodzi m. in. o zwrot inwestycji już na samym początku poprzez puszczenie kantem DREWNA z WYCIĘTEGO LASU (!). PS. a rzeczywiście "czerwony"kotliński - to prędzej faszysta niż lewak :P - gdzie masz kaganiec i 4 dawkę?; )))
IT Marian