UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Rrr... - Powinny być 2 dni wolne od pracy pod rząd, jeden dzień to żaden odpoczynek. Niech sobie bedą handlowe niedziele, tylko niech ktos w końcu pomyśli o ludziach i zrobi odpowiedni zapis w kodeksie pracy.