33
27.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mama instruktorka chce mojego rozporka
(2022.01.28)

info

1  
  2
Redaktor TB powinien się wyleczyć z tej mizoandrii, to naprawdę nie boli
(2022.01.28)

info

1  
  0
Wiedziałem, że znajdzie się tutaj ktoś kogo d... zabolała na widok feminatywy. A tak jak coś to nie kierownica, a kierowczyni jak już.
M4TT (2022.01.28)
@Ydaizhgxh - sa kamery jak kogos uwalaja to jest na nagraniu, bol pupska nawet teraz jak policja stoi i lapie za przekraczanie predkosci tez zle bo stoja i robia robote ?
(2022.01.28)
ale sie brajanki i dżesiki przy januszach i karynach naucza jeździć. .. juz to widze
(2022.01.28)

info

2  
  0
@M4TT - Powiadasz, że twoja wersja jest poprawna i przyjemna dla ucha? To może kierowniczka?
(2022.01.28)
Rodziców trzeba wcześniej skierować na egzamin sprawdzający. Ciekawe ilu by zdało?
terpen (2022.01.28)
Trygonometrii i gramatyki też nauczą rodzice? Po co szkoła, o co studia?
(2022.01.28)

info

3  
  0
Kolejny głupi pomysł pisowskiej władzy
(2022.01.28)

info

2  
  0
Strach pomyśleć co się będzie działo na ulicach kiedy rodzice zaczną uczyć dzieci jeździć.
(2022.01.28)

info

3  
  0