A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mama instruktorka chce mojego rozporka
Redaktor TB powinien się wyleczyć z tej mizoandrii, to naprawdę nie boli
Wiedziałem, że znajdzie się tutaj ktoś kogo d... zabolała na widok feminatywy.
A tak jak coś to nie kierownica, a kierowczyni jak już.
@Ydaizhgxh - sa kamery jak kogos uwalaja to jest na nagraniu, bol pupska nawet teraz jak policja stoi i lapie za przekraczanie predkosci tez zle bo stoja i robia robote ?
ale sie brajanki i dżesiki przy januszach i karynach naucza jeździć. .. juz to widze
@M4TT - Powiadasz, że twoja wersja jest poprawna i przyjemna dla ucha? To może kierowniczka?
Rodziców trzeba wcześniej skierować na egzamin sprawdzający. Ciekawe ilu by zdało?
Trygonometrii i gramatyki też nauczą rodzice? Po co szkoła, o co studia?
Kolejny głupi pomysł pisowskiej władzy
Strach pomyśleć co się będzie działo na ulicach kiedy rodzice zaczną uczyć dzieci jeździć.