Wybrany wątek opinii
"Martyna jest świeżo upieczoną kierującą. Jak patrzy na ewentualne zmiany w szkoleniu początkujący kierowca?"ej redaktorze trzymaj się formy jak już zacząłeś, dla poprawności napisz "Jak patrzy na ewentualne zmiany w szkoleniu początkująca kierownica?". Czekam na artykuł o kobietach np. pracujących w górnictwie, mechanice pojazdów, spawaniu, itp.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Wiedziałem, że znajdzie się tutaj ktoś kogo d... zabolała na widok feminatywy.
A tak jak coś to nie kierownica, a kierowczyni jak już.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@M4TT - Powiadasz, że twoja wersja jest poprawna i przyjemna dla ucha? To może kierowniczka?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0