Wybrany wątek opinii
Tu za nic oblewają. Biedaki ze słoma przy d... Za robotę się weźcie, a nie szukacie dodatkowych pieniędzy.
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
@Ydaizhgxh - sa kamery jak kogos uwalaja to jest na nagraniu, bol pupska nawet teraz jak policja stoi i lapie za przekraczanie predkosci tez zle bo stoja i robia robote ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0