Wybrany wątek opinii

Tu za nic oblewają. Biedaki ze słoma przy d... Za robotę się weźcie, a nie szukacie dodatkowych pieniędzy.
Ydaizhgxh (2022.01.27)
@Ydaizhgxh - sa kamery jak kogos uwalaja to jest na nagraniu, bol pupska nawet teraz jak policja stoi i lapie za przekraczanie predkosci tez zle bo stoja i robia robote ?
(2022.01.28)
Powrót do komentarzy