A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Większość manewrów podczas jazdy wynika właśnie z tzw. łuku.
Już nie marudzcie. W niektórych krajach zachodnich to funkcjonuje i jakoś nie ma zamieszek czy protestów.
@terpen - Dokładnie! Masz rację! Zwłaszcza w "rodzinach"pozakładanych przez Karyny i Sebixów.