33
27.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Większość manewrów podczas jazdy wynika właśnie z tzw. łuku.
(2022.01.28)
Już nie marudzcie. W niektórych krajach zachodnich to funkcjonuje i jakoś nie ma zamieszek czy protestów.
kkkkkk1 (2022.01.28)

info

0  
  0
@terpen - Dokładnie! Masz rację! Zwłaszcza w "rodzinach"pozakładanych przez Karyny i Sebixów.
ernest (2022.01.29)