UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niedługo do Elbląga wejdą fundusze inwestycyjne niemiecki szwedzkie francuskie itp. i będze pełno meszkań na wynajm tylko kogo będzie na nie stać jak miasto się zwija

autoch

Anuluj