UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niedługo do Elbląga wejdą fundusze inwestycyjne niemiecki szwedzkie francuskie itp. i będze pełno meszkań na wynajm tylko kogo będzie na nie stać jak miasto się zwija
autoch
Niedługo do Elbląga wejdą fundusze inwestycyjne niemiecki szwedzkie francuskie itp. i będze pełno meszkań na wynajm tylko kogo będzie na nie stać jak miasto się zwija
autoch