UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko żeby nie było możliwości wykupu za parę tysięcy i sprzedaży, bo będzie powtórka z zbk, gdzie domy niszczeją. Bez dziedziczenia


Anuluj