UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko żeby nie było możliwości wykupu za parę tysięcy i sprzedaży, bo będzie powtórka z zbk, gdzie domy niszczeją. Bez dziedziczenia
Tylko żeby nie było możliwości wykupu za parę tysięcy i sprzedaży, bo będzie powtórka z zbk, gdzie domy niszczeją. Bez dziedziczenia