UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pis idzie w zaparte, PO PSL moze im jedynie napukać, zresztą nie mają nic do zaoferowania oprocz paplaniny i braku chęci walki, dlatego dopuscili pis do rządów, widać po Elblągu ich ruchy


Anuluj