UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pis idzie w zaparte, PO PSL moze im jedynie napukać, zresztą nie mają nic do zaoferowania oprocz paplaniny i braku chęci walki, dlatego dopuscili pis do rządów, widać po Elblągu ich ruchy
Pis idzie w zaparte, PO PSL moze im jedynie napukać, zresztą nie mają nic do zaoferowania oprocz paplaniny i braku chęci walki, dlatego dopuscili pis do rządów, widać po Elblągu ich ruchy