UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Koliński - KSU, Blade Loki i Dezerter śpiewały o czymś zupełnie przeciwnym, niż ty, i "twoja"lewo-korporacyjna partia wyznaje - czyli m. in. o tzw. WOLNOŚCI. Nie ośmieszaj się, sanitarny faszysto i korporacyjna powtarzaczko treści z Twittera Billa G. .. :P

Punk'sNotDead