UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
hehe, koliński vel teofil skorupa. .. kiedy w końcu pójdziesz do psychologa? - wyznawanie ideologii nazistowsko-komunistycznej nigdy na dobre nikomu nie wyszło. .. no jedynie poza wąską grupką ludzi, jak josif s. , adolf h. itd. .. poza tym. .. nie ma jak to wysłuchać rady kogoś, kto nie ma bladego pojęcia w danym temacie; )- od jak dawna siedzisz w budownictwie? albo może do "Rady Medycznej przy Pinokio"cię wezmą?; )- ze swoimi antynaukowymi, idi0tycznymi, bezmyślnymi i faszystowskimi poglądami sanitarnymi byś tam świetnie pasował?; )))))
Pin0kio