UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - A ty masz takie pojęcie o świecie w sumie o wszystkim a sam nic w życiu nie osiągnąłeś więc jak to jest? Albo tylko jesteś na monitorze "fachowcem"albo zasranym leniem. Bo taki wykształcony a pracuje ngosie na jakieś umowie zlecenie?