UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - A ty masz takie pojęcie o świecie w sumie o wszystkim a sam nic w życiu nie osiągnąłeś więc jak to jest? Albo tylko jesteś na monitorze "fachowcem"albo zasranym leniem. Bo taki wykształcony a pracuje ngosie na jakieś umowie zlecenie?


Anuluj