A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na całym świecie Chińczycy budują autostrady, mosty, drążą tunele w górach i wszyscy są zadowoleni. Tylko w Polsce im się nic nie udaje. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego? Chyba nie dlatego, że z 200 krajów świata postanowili partaczyć robotę tylko w Polsce? A może to polskie cwaniactwo jest tego przyczyną?
Obojniak Teofil- Lucyna?
Ciekawe z czego wynika taka różnica w wycenie prac. Jedna firma za 134 druga za 55 milionów?
nie przestał pić buraki bo już ich nie produkują
@Cz - Kwota 135 to kwita brutto, a te 55 brutto czy netto ? Nie wiadomo.
Dobre pytanie. Czemu się nie uało? Moze niech Tusk odpowie albo Nowak. Ciekawe spostrzeżenie
Pewnie 55 netto ale to i tak ponad 65 milionów różnicy w ofertach
Wy chyba w Elblągu nie zdajecie sobie sprawy, że funduje się miastu kanał za 2 miliardy.
Bo nie mają takich długich kijów do łopat żeby do dna rzeki sięgały.
@Fan_Gargamela_z_PO - TAK że słynnym duetem- Rudym I Zegarmistrzem, przy takim duecie budowy, to piachu na Sacharze by zabrakło, ,juž CI fachowcy pokazali co potrafią, idz się lecz człowieku, JAK NIE wiesz czemu chińczycy zeszli z budowy, z tych samych powodów co okradani niewinni ludzie z Amber Gold. .