109
07.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na całym świecie Chińczycy budują autostrady, mosty, drążą tunele w górach i wszyscy są zadowoleni. Tylko w Polsce im się nic nie udaje. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego? Chyba nie dlatego, że z 200 krajów świata postanowili partaczyć robotę tylko w Polsce? A może to polskie cwaniactwo jest tego przyczyną?
(2022.01.07)
Obojniak Teofil- Lucyna?
(2022.01.07)

info

1  
  2
Ciekawe z czego wynika taka różnica w wycenie prac. Jedna firma za 134 druga za 55 milionów?
Cz (2022.01.07)
nie przestał pić buraki bo już ich nie produkują
(2022.01.07)
@Cz - Kwota 135 to kwita brutto, a te 55 brutto czy netto ? Nie wiadomo.
Totylkoja (2022.01.07)
Dobre pytanie. Czemu się nie uało? Moze niech Tusk odpowie albo Nowak. Ciekawe spostrzeżenie
Totylkoja (2022.01.07)
Pewnie 55 netto ale to i tak ponad 65 milionów różnicy w ofertach
Cz (2022.01.07)

info

0  
  0
Wy chyba w Elblągu nie zdajecie sobie sprawy, że funduje się miastu kanał za 2 miliardy.
Lukaszek (2022.01.07)

info

2  
  2
Bo nie mają takich długich kijów do łopat żeby do dna rzeki sięgały.
Xzc (2022.01.07)
@Fan_Gargamela_z_PO - TAK że słynnym duetem- Rudym I Zegarmistrzem, przy takim duecie budowy, to piachu na Sacharze by zabrakło, ,juž CI fachowcy pokazali co potrafią, idz się lecz człowieku, JAK NIE wiesz czemu chińczycy zeszli z budowy, z tych samych powodów co okradani niewinni ludzie z Amber Gold. .
Nigdy więcej Po (2022.01.07)