Wy chyba w Elblągu nie zdajecie sobie sprawy, że funduje się miastu kanał za 2 miliardy. Lukaszek
Wy chyba w Elblągu nie zdajecie sobie sprawy, że funduje się miastu kanał za 2 miliardy.