Dobre pytanie. Czemu się nie uało? Moze niech Tusk odpowie albo Nowak. Ciekawe spostrzeżenieTotylkoja
Dobre pytanie. Czemu się nie uało? Moze niech Tusk odpowie albo Nowak. Ciekawe spostrzeżenie