A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No bo nie dawali dzialki dla Rudego. Garbusiarz cyklista
@RobertKoliński - Zna ktoś bliżej tego Roberta K gdzie mieszka itp przecież trzeba ratować chłopa on jest niebezpieczny sam na siebie jestem pewien że chłopina potrzebuje terapi i to wstrząsowej on wszędzie widzi brunatnych i w dodatku Ci brunatni ciągle u niego idą jpr od kilku lat idą gdzie po co dlaczego? Czy to taki lewacki matrix? Trzeba zapytać chłopa czy Lenin był kurą?
@TeofilSkorupa - Roberci no nie, Teofi no nie, Lucus Oj ti, ti, ti figlaro seksualna zachowuj sie ! Wujek prosi. Garbusiarz cyklista
@LucynaŁupina - Pani jest głupia czy tylko udaje?Ten przekop jest budowany z myślą o Polsce, o niezależności od wschodniego sąsiada, który ma często fochy. Można nie lubić Kaczyńskiego i obecnego rządu, ale jak można podchodzić sceptycznie do inwestycji, która niewątpliwie ożywi ten smutny akwen i pozwoli statkom z Elbląga swobodnie dopływać do portów Trójmiasta. Aby zabierać głos w jakiejś sprawie, należałoby posiadać jakiś chociaż podstawowy zasób wiedzy o tym terenie jak i o samym Elblągu, który od stuleci budował swoją pomyślność i bogactwo poprzez handel morski. Nasze miasto było niegdyś potęgą gospodarczą, gdyby odzyskać chociaż dziesiątą część tego co było- to już sukces. Serdecznie pozdrawiam i życzę trzeźwego myślenia.
@Kaczan - Gdyby tak jeszcze władza Elbląską była zainteresowana Elblągiem.
@LucynaŁupina - Na razie wszyscy nas skubią "ślicznotko". ..
@NIHAO
Skośnoocy już kiedyś nam autostrady budowali i nie dotrzymali umowy.
@Truso - Z całym szacunkiem nie ma tu ani grama sceptyki. Doskonale zdaję sobie sprawę iż nasz naczelny strateg podejmując decyzje o przekopie kierował się w pierwszej kolejności przesłankami dotyczącymi osiągnięcia autonomii i niezależności w rejonie Morza Bałtyckiego. Zapewne były one jednymi z ważniejszych. Proszę tu jednak nie umniejszać wkładu naszego nieocenionego przywódcy w rozwój gospodarczy, ekonomiczny, turystyczny, kulturalny i społeczny Elbląga- które także nie są bez znaczenia. To iż nie wyczerpałam tematu w danym zakresie nie oznacza tego, że go nie znam. Dlatego tez wypraszam sobie takie haniebne uwagi, tym bardziej kierowane do kobiety. Na cześć naszego Naczelnego Wodza - Hip, hip, huraaaaa!!!
Jak kaczkę „przystojniaku”