UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze by było te pieniądze zostawić w Polsce, polskim firmom, które borykają się od lat z brakiem intratnych robót !!!
Dobrze by było te pieniądze zostawić w Polsce, polskim firmom, które borykają się od lat z brakiem intratnych robót !!!