UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie dawać tego Chińczykom, bo będzie jak z autostradą A2 i COVEC-em. Jeśli dali cenę poniżej przetargowej, to na 1000% jest to dumping cenowy obliczony tylko na "wyrwanie"przetargu. .. a potem się zacznie kluczenie i żądania dodatkowej kasy, bo "za takie pieniądze"to nikt tego nie zrobi. A w samym przetargu powinna być zagwarantowana surowa kara za niedotrzymanie warunków umowy przez wykonawcę.

L.

Anuluj