UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze taka. .. .. , . .. .. pisowska na konferencji z dumą uznaje to za pozytyw że spółki naftowe i energetyczne generują najwyższe zyski w historii. Tak się ograbia własny naród.
8*
Jeszcze taka. .. .. , . .. .. pisowska na konferencji z dumą uznaje to za pozytyw że spółki naftowe i energetyczne generują najwyższe zyski w historii. Tak się ograbia własny naród.
8*