UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze taka. .. .. , . .. .. pisowska na konferencji z dumą uznaje to za pozytyw że spółki naftowe i energetyczne generują najwyższe zyski w historii. Tak się ograbia własny naród.

8*

Anuluj