UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro Urzędowi Morskiemu w Gdyni udało się wyłonić wykonawcę pogłębienia toru wodnego i umocnienie nabrzeża za znacząco mniejsze pieniądze, aniżeli te, które mieli na ten cel zabudżetowane, to one powinny trafić właśnie do portu elbląskiego celem przygotowania tegoż do działania w rzeczywistości funkcjonującego już kanału Z-Z.

Matex

Anuluj