UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Z lewa - I wystartuje za dwa lata w wyborach i kto wie, czy nie zostanie prezydentem Elbląga, wszystko zależy od tego, jacy będą kontrkandydaci.


Anuluj