20
16.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tzn ciąg dalszy PRL u. Wszystko powinno być zburzone. Jest 2021 r. W koło ładne budynki a w środku ruiny, garaże.
(2021.12.16)

info

3  
  3
@Kaja I Maja - A jak Ty, Kaju i Maju chciałabyś zrobić z Wybickiego ulice przelotową :)? P. S. No chyba, że w stylu Barei - „to droga będzie tu!”
elo_76 (2021.12.16)
No i super tylko się cieszyć
(2021.12.16)

info

1  
  1
A może by tak na końcu tej ulicy między garażami, Szkołą Podstawową, a blokami na Władka udalo by się zmieścić nieduży blok mieszkalny. ?
(2021.12.16)

info

3  
  5
@elo_76 - Kiedyś była przelotowa.
Patrak (2021.12.16)
130m przez pół roku, bardzo dobre tempo prac 0,7 m na dzień, no ale co wymagać, szybciej się nie da - Emblongi. , a gdzie się się śpieszyć, a Bo co, że co ?- normalnie pół roku.
A co (2021.12.16)
Dla ciebie powinny być wszystkie płatne jełopie.
Babcinka (2021.12.17)
No w sumie dobrze kombinujesz, przenieść garaże za miasto niech jeden z drugim jedzie pół godziny komunikacją miejską po samochód, to ma sens, ty to masz łeb🤦‍♂️. Dam ci radę nie bierz dopalaczy bo one jak widać psują ci głowę.
Barabas (2021.12.17)
@Patrak - Mieszkałem tam 40 lat i nigdy nie była :)
(2021.12.17)
Zburzyć i postawić biedrę 100 na 100
(2021.12.17)

info

0  
  0