A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tzn ciąg dalszy PRL u. Wszystko powinno być zburzone. Jest 2021 r. W koło ładne budynki a w środku ruiny, garaże.
@Kaja I Maja - A jak Ty, Kaju i Maju chciałabyś zrobić z Wybickiego ulice przelotową :)?
P. S. No chyba, że w stylu Barei - „to droga będzie tu!”
No i super tylko się cieszyć
A może by tak na końcu tej ulicy między garażami, Szkołą Podstawową, a blokami na Władka udalo by się zmieścić nieduży blok mieszkalny. ?
@elo_76 - Kiedyś była przelotowa.
130m przez pół roku, bardzo dobre tempo prac 0,7 m na dzień, no ale co wymagać, szybciej się nie da - Emblongi. , a gdzie się się śpieszyć, a Bo co, że co ?- normalnie pół roku.
Dla ciebie powinny być wszystkie płatne jełopie.
No w sumie dobrze kombinujesz, przenieść garaże za miasto niech jeden z drugim jedzie pół godziny komunikacją miejską po samochód, to ma sens, ty to masz łeb🤦♂️. Dam ci radę nie bierz dopalaczy bo one jak widać psują ci głowę.
@Patrak - Mieszkałem tam 40 lat i nigdy nie była :)
Zburzyć i postawić biedrę 100 na 100