UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może by tak na końcu tej ulicy między garażami, Szkołą Podstawową, a blokami na Władka udalo by się zmieścić nieduży blok mieszkalny. ?
A może by tak na końcu tej ulicy między garażami, Szkołą Podstawową, a blokami na Władka udalo by się zmieścić nieduży blok mieszkalny. ?