Wybrany wątek opinii
Jak powstaną tam parkingi to maja być płatne!!! Bo zaraz szlachta z blokow wszystko załatwi! Na swoim terenie płace zabaw, ogródki, krzaki, a my im parki gi zasponsorujemy??!
Do moderacji
Odpowiedz
22
3
Dla ciebie powinny być wszystkie płatne jełopie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0