UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kaja I Maja - A jak Ty, Kaju i Maju chciałabyś zrobić z Wybickiego ulice przelotową :)? P. S. No chyba, że w stylu Barei - „to droga będzie tu!”
elo_76
@Kaja I Maja - A jak Ty, Kaju i Maju chciałabyś zrobić z Wybickiego ulice przelotową :)? P. S. No chyba, że w stylu Barei - „to droga będzie tu!”
elo_76