UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kaja I Maja - A jak Ty, Kaju i Maju chciałabyś zrobić z Wybickiego ulice przelotową :)? P. S. No chyba, że w stylu Barei - „to droga będzie tu!”

elo_76

Anuluj