UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam sama małego pieska i też mnie wkurza że właściciele nie zbierają kup tylko patrzą w niebo zawsze sprzątam i sama bym się nie chciała w coś wdepnąć taka jest prawda że w parkach duże pieski biegają bez smyczy strach się bać a czyja wina wyłącznie właściciela

Sznaucer

Anuluj