UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam sama małego pieska i też mnie wkurza że właściciele nie zbierają kup tylko patrzą w niebo zawsze sprzątam i sama bym się nie chciała w coś wdepnąć taka jest prawda że w parkach duże pieski biegają bez smyczy strach się bać a czyja wina wyłącznie właściciela
Sznaucer