UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam sama małego pieska i też mnie wkurza że właściciele nie zbierają kup tylko patrzą w niebo zawsze sprzątam i sama bym się nie chciała w coś wdepnąć taka jest prawda że w parkach duże pieski biegają bez smyczy strach się bać a czyja wina wyłącznie właściciela
Sznaucer