UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może w końcu zrobią Mostek Elewów. Przydałoby się również odnowienie ławek na szlakach, czasem wystarczy przybić dwie nowe deski, co nie jest dużym wydatkiem dla miasta.


Anuluj