UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za siedzenie w domach podwyżki?? Czy wy urzędasy do końca zdurnieliście?? Wszyscy pracują i tylko wam się nie chce, bo że na zakupy chodzicie i do restauracji to wiem. Należy wam się solidny kop w d.....
Czaskowski