A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Taaak. .. .. Konkurs.
Czyli swój. ..
Bo to PIS obsadza swoimi stanowiska. .. .a PO za pisem same kryształy. Ile będzie zarabiał? Czy ktoś może powiedzieć jakie są osiągnięcia /zyski dla miasta z tego EPT od powstania tego do teraz ?
O proszę, hahaha :)
ręka rękę myje. Pani Kosecka "pociągnęła"za sznureczki i ot dziwnym trafem mężu$. WSTYD
Ciekawe kto daje łapki w dół :)
A czy to prawda, że były dyrektor MOSIR został ponownie zatrudniony w jednostce którą kierował na stworzonym stanowisku? Jeśli tak, to na jakich warunkach?
mój boszeee, tylko nie bułaaaa, tak go nazywali w Elzamie, gdy był dyr ds produkcji, zawsze buła z pasztetem i wyborcza, i tak przez 8 h, do fajrantuuu, potem był skok do płocka. ..
Napiszecie coś o zmianach na stołkach w MISiRze? Kto odszedł, kto awansował? Czy był jakiś konkurs. .. konkursy? Czy wszyscy z automatu. .. bo najlepsi z najlepszych. Czekam. ..
przechowalnia do emerytury? (pytanie retoryczne):)