UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mój boszeee, tylko nie bułaaaa, tak go nazywali w Elzamie, gdy był dyr ds produkcji, zawsze buła z pasztetem i wyborcza, i tak przez 8 h, do fajrantuuu, potem był skok do płocka. ..
elzam-strachmet
mój boszeee, tylko nie bułaaaa, tak go nazywali w Elzamie, gdy był dyr ds produkcji, zawsze buła z pasztetem i wyborcza, i tak przez 8 h, do fajrantuuu, potem był skok do płocka. ..
elzam-strachmet