UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mój boszeee, tylko nie bułaaaa, tak go nazywali w Elzamie, gdy był dyr ds produkcji, zawsze buła z pasztetem i wyborcza, i tak przez 8 h, do fajrantuuu, potem był skok do płocka. ..

elzam-strachmet

Anuluj