A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No nie to już przegięcie Nasz administrator zaraz Obajtka przebije. Ale żenada, to już kpina z nas mieszkańców Chyba czas pogonić tego szkodnika. Jakich czasów dożyliśmy w tym mieście. Rola Jagny z chłopów należy się ptakowi
Jak język obcy Ten Pan zna? Żadnego. EPT zajmuje się wynajmem biur. Poprzedniczka nie zrobiła nic. Bo nie musiała.
Marysi nie wyszło z PO potem z PISem ale WW wielbi kibic chyba. I tak nikt nie zagłosuje na cwaniaczków, a już nie na panią od sralni dla piesków Widać każdy odpad dobry.
proszę, niech to będzie żart! kosecki? a sekretarką będzie pani maria kosecka?
Ale jajca jak berety, oplacalo się ! Co za obłuda, ale te stanowisko ma w sobie coś z rodzaju przechowalni ale nikt rady nie dał! Czasem myślę jak ludzie patrzą na siebie lustrze i nie mają mdłości, obrzydliwe
A potem się dziwią, ze spada poziom i nikt przelozonych nie szanuje, a jak tu szanować kiedy pracownicy od nich mądrzejsi szczrze dziwię się Prezydentowi, naprawdę szczerze
I znowu daje tu starą skarpetą, tu chyba jakis dom starców powstaje? jaja, omamy, kpina, smiesznosc, obluda czy choroba? Przechowalnia bagażu tylko nie doświadczeń!
To nie jest żart. Ktoś robi sobie folwark z tego miasta.
Wszędzie trochę posiedziałem ale nigdzie miejsca nie zagrzałem. Ciekawe dlaczego?
czy sołtysi nie mają wstydu? Ten pan zajmował się chyba domami wczasowymi, które Solidarność przejęła po FWP. Kiedy pojawi się 40-latek jako kandydat na prezydenta. Geriatryka powinna zniknąć