90
29.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No nie to już przegięcie Nasz administrator zaraz Obajtka przebije. Ale żenada, to już kpina z nas mieszkańców Chyba czas pogonić tego szkodnika. Jakich czasów dożyliśmy w tym mieście. Rola Jagny z chłopów należy się ptakowi
(2021.11.29)

info

38  
  4
Jak język obcy Ten Pan zna? Żadnego. EPT zajmuje się wynajmem biur. Poprzedniczka nie zrobiła nic. Bo nie musiała.
Adam J. (2021.11.29)

info

52  
  3
Marysi nie wyszło z PO potem z PISem ale WW wielbi kibic chyba. I tak nikt nie zagłosuje na cwaniaczków, a już nie na panią od sralni dla piesków Widać każdy odpad dobry.
(2021.11.29)

info

46  
  3
proszę, niech to będzie żart! kosecki? a sekretarką będzie pani maria kosecka?
NIEKOSECKA (2021.11.29)

info

52  
  4
Ale jajca jak berety, oplacalo się ! Co za obłuda, ale te stanowisko ma w sobie coś z rodzaju przechowalni ale nikt rady nie dał! Czasem myślę jak ludzie patrzą na siebie lustrze i nie mają mdłości, obrzydliwe
(2021.11.29)

info

39  
  3
A potem się dziwią, ze spada poziom i nikt przelozonych nie szanuje, a jak tu szanować kiedy pracownicy od nich mądrzejsi szczrze dziwię się Prezydentowi, naprawdę szczerze
(2021.11.29)

info

41  
  2
I znowu daje tu starą skarpetą, tu chyba jakis dom starców powstaje? jaja, omamy, kpina, smiesznosc, obluda czy choroba? Przechowalnia bagażu tylko nie doświadczeń!
(2021.11.29)

info

40  
  3
To nie jest żart. Ktoś robi sobie folwark z tego miasta.
(2021.11.29)

info

49  
  3
Wszędzie trochę posiedziałem ale nigdzie miejsca nie zagrzałem. Ciekawe dlaczego?
(2021.11.29)

info

41  
  3
czy sołtysi nie mają wstydu? Ten pan zajmował się chyba domami wczasowymi, które Solidarność przejęła po FWP. Kiedy pojawi się 40-latek jako kandydat na prezydenta. Geriatryka powinna zniknąć
Ściema (2021.11.29)

info

36  
  3