UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Napiszecie coś o zmianach na stołkach w MISiRze? Kto odszedł, kto awansował? Czy był jakiś konkurs. .. konkursy? Czy wszyscy z automatu. .. bo najlepsi z najlepszych. Czekam. ..

W(f)spaniale

Anuluj