UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Napiszecie coś o zmianach na stołkach w MISiRze? Kto odszedł, kto awansował? Czy był jakiś konkurs. .. konkursy? Czy wszyscy z automatu. .. bo najlepsi z najlepszych. Czekam. ..
W(f)spaniale
Napiszecie coś o zmianach na stołkach w MISiRze? Kto odszedł, kto awansował? Czy był jakiś konkurs. .. konkursy? Czy wszyscy z automatu. .. bo najlepsi z najlepszych. Czekam. ..
W(f)spaniale