@qwertyuiop - Brawo Kolodziejski Tak trzymac, komuchy do Workuty. Garbusiarz cyklistaZbyszek1
@qwertyuiop - Brawo Kolodziejski Tak trzymac, komuchy do Workuty. Garbusiarz cyklista