94
26.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No do Banksy'ego nie dzwoniłem, bo to trochę nie jego branża jednak, ale jak by co, TO MOGĘ!:)#art 🚩
RobertKoliński (2021.11.26)
Pisiory nasłały mały donosik👎
(2021.11.26)
Pewnie Piotr O. maczał w tym paluchy
Kocham Polskę (2021.11.26)
A gdzie pozostałe 4 popiersia? Ukradł ktoś czy nie dowieźli jeszcze.
Arnie (2021.11.26)

info

9  
  3
@Czaskowski - To nie urzędasy wymyślają te przepisy, ale politycy, których wybieramy. To jest NASZA wina, a nie urzędników wykonujących tylko swoje obowiązki.
(2021.11.26)
Nie ma już ludzi chorych w kraju, że się buduję jakieś dziadostwo za 160 tysięcy z publicznych pieniędzy?
(2021.11.26)

info

8  
  3
@Czaskowski - to tak samo jak w rządzie panie kraczyński
(2021.11.26)
Ten pomnik po dojściu PiS do władzy w Elblągu zostanie przeniesiony do Warszawy pod Pałac Suskiego, z nieoficjalnych informacji to wynika ponieżeważ Pan Jarosław Kaczyński, którego oczkiem w głowie jest Elbląg wydał zarządzenie co do translacji tego pomnika słynnego w całej Europie.
(2021.11.26)

info

5  
  2
W elblonżkowie też leczą amantadyną i pomaga i uzdrawia. Rząd i lekarze tzn. (biznesmeni)wciskają nam kit.
qwertyuiop (2021.11.26)
Kołodziejski ! Nowogródzka o tobie nie zapomni. Ty ci. .u.
qwertyuiop (2021.11.26)

info

3  
  8