A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pisiory nasłały mały donosik👎
Pewnie Piotr O. maczał w tym paluchy
A gdzie pozostałe 4 popiersia? Ukradł ktoś czy nie dowieźli jeszcze.
@Czaskowski - To nie urzędasy wymyślają te przepisy, ale politycy, których wybieramy. To jest NASZA wina, a nie urzędników wykonujących tylko swoje obowiązki.
Nie ma już ludzi chorych w kraju, że się buduję jakieś dziadostwo za 160 tysięcy z publicznych pieniędzy?
@Czaskowski - to tak samo jak w rządzie panie kraczyński
Ten pomnik po dojściu PiS do władzy w Elblągu zostanie przeniesiony do Warszawy pod Pałac Suskiego, z nieoficjalnych informacji to wynika ponieżeważ Pan Jarosław Kaczyński, którego oczkiem w głowie jest Elbląg wydał zarządzenie co do translacji tego pomnika słynnego w całej Europie.
W elblonżkowie też leczą amantadyną i pomaga i uzdrawia. Rząd i lekarze tzn. (biznesmeni)wciskają nam kit.
Kołodziejski ! Nowogródzka o tobie nie zapomni. Ty ci. .u.