UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No cóż wszyscy walczą tą samą bronią, to teraz taka moda na dokopanie, ale jest to na czasie w kazdej opcji politycznej i grupie spolecznej i zawodowej, tu nie potrzeba covidu bo ludzi wyniszczy zawiść, zazdrość, zaklamanie, chamstwo, podłość wobec drugiego czlowieka, jest to widoczne na kazdym kroku!