UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kiedy miasto opracuje kompleksowy plan likwidacji sygnalizacji na rzecz budowy rond? za ci ludzie z UM biorą pieniądze? Ronda budować i to jak najszybciej, czy to trzeba powtarzać w nieskończoność? kto tam kombinuje i robi wszystko aby te idiotycznie poustawiane światełka świeciły i tamowały ruch w mieście?
Yjm.