UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może wreszcie ktoś mądry zajmie się czerwoną falą w Elblągu. Jest beznadzieja. Czerwone zatrzymują ruch prawie na każdym skrzyżowaniu. Nie ma płynności, a wystarczyłoby tylko na co drugim skrzyżowaniu przesunąć cykl o połowę i sprawa w większości załatwiona. Np. światła Bema-Zeromskiego póżniej przy Grobli z Traugutta i dalej AK z Pocztową. .. i jedziemy pięknie. Podobnie na innych odcinkach.

dobrzemyśle