UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wynagrodzenia w samorządzie – 309 mln złotych + 250 mln na kulturę :D dobre :D halo kulturo gdzie jesteś ? ale panowie co im dobrze jest sprzedają jakaś melinę i dziwne że nikt tej meliny nie chce kupić ? inwestycje w patomieście to parking he inwestycja na miarę możliwości panów, rąbią was na szmal i juz się nawet z tym nie kryją, uwłaszczyli się na tym systemie żrą aż im się z mordy ulewa i śmieją się z frajerów którzy chodzą na wybory bo myślą że coś tam mogą zmienić jakimś tam podpisem, tak wygląda wasza demokracja
00000000000000007