Wybrany wątek opinii

JAKI PARKING?!?!?! Tam powinien powstać ciąg kamienic!!! Większa starówka = więcej do zobaczenia w tym smutnym mieście! Turyści lubią błądzić w ciasnej zabudowie starego miasta, a nie się po parkingach szlajać!
(2021.11.15)
Każdy marzy, żeby mieszkać przy ruchliwym moście.
(2021.11.15)
kto zdrowy na umyśle chciałby mieszkać na bagnie, parking jest jedynym sensownym rozwiązaniem
Yun (2021.11.15)
Powrót do komentarzy