Wybrany wątek opinii
JAKI PARKING?!?!?! Tam powinien powstać ciąg kamienic!!! Większa starówka = więcej do zobaczenia w tym smutnym mieście! Turyści lubią błądzić w ciasnej zabudowie starego miasta, a nie się po parkingach szlajać!
Do moderacji
Odpowiedz
35
6
Każdy marzy, żeby mieszkać przy ruchliwym moście.
Do moderacji
Odpowiedz
11
4
kto zdrowy na umyśle chciałby mieszkać na bagnie, parking jest jedynym sensownym rozwiązaniem
Do moderacji
Odpowiedz
4
5