UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no i cenzurka :D ohhhhh dobrze że demokracja jest po właściwej stronie, a tak w ogóle to jest to "inwestycja"na miarę możliwości patoratuszka i panów co tam zarządzają :D czego można się spodziewać ? przecież ta wasza władza od 89 ma styropian w głowie oni potrafią pier. .. .najprostsze zadanie nie za darmo wiadomo :D, przez 30 lat nie potrafili ulic i chodników wyremontować i starego miasta, śmialiście się z czarnych i arabów że nieroby itd teraz oni śmieją się z was, ewropa, ewro sajuz, postęp, demokracja, samoloty, pociągi, teleportacja, elektryfikacja, równość, tolerancja no noooo noo wiadomo :D zatrudnijcie sobie w patoratuszku profesorów inżynierów z Chicago lub Szanghaju za dolary to wam powiedzą jak remontować dzióóóry w drogach i chodniki skoro sami nie umiecie i tyle
0000000000000000007777